akce

 Naše firma se již dlouhou dobu zabývá maloobchodním prodejem zejména výpočetní techniky vč. příslušenství, okrajově také digitální technikou jako jsou mobilní telefony, fotoaparáty, set-top boxy apod. Kromě prodeje běžných PC komponent, sestav, notebooků a periferií se také hlavně soustředíme na prodej spotřebního materiálu.

Velkou část našeho sortimentu představují CD a DVD média spolu s doplňky, veškerá kabeláž pro PC včetně audio/video, estetické i praktické doplňky pro PC, a v neposlední řadě také spotřební materiál pro tiskárny. Kromě originálního spotřebního materiálu pro tiskárny (HP, Canon, Epson, Lexmark,...) nabízíme také ucelený sortiment kvalitních plnících souprav a inkoustů Crocodile, a pro ucelení nabídky i výrazně levnější neoriginální tonerové cartridge i inkoustové náplně.

Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis PC techniky, nechybí ani možnost prodeje na splátky přes Cetelem.

Vzhledem k naší snaze o zlepšování nabídky zboží a služeb jsme se spojili s jedním z nejsilnějších prodejců IT na trhu - s firmou MIRONET s.r.o., jejímž partnery se stáváme. Naši zákazníci tímto krokem získavají nejen možnost vybírat na propracovaném e-shopu z nabídky desítek tisíc zboží s detailním popisem, ale i vyšší skladovou dostupnost, rychlejší rešení reklamací, širší nabídku zboží, které nově zařazujeme do prodeje ( digitální fotoaparáty, navigace, televize, apod.), .

 
poslední aktualizace: 6.5.06